ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ନାହିଁ ମାସ୍କ, କିନ୍ତୁ ପାଦରେ ଝୁଲୁଛି

0

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ : କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମଣରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧାଯାଏ । ହେଲେ ଆମ ନେତା କିନ୍ତୁ ପାଦରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛି ହତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସରକାରଙ୍କ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ । ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀ ୟତିଶ୍ୱରନନ୍ଦଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ମନ୍ତ୍ରୀ କିପରି ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ଗୋଡ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଝୁଲାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ବିନା ମାସ୍କରେ ବସିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ପରେ ଲୋକେ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କମେଣ୍ଟସ ଦେଉଛନ୍ତି । ବିରୋଧ କରି କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସମସ୍ତ ନିୟମ ଏବଂ ନିୟମ କେବଳ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗୁ କରାଯିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଥିବାବେଳେ ନୀତି ନିର୍ଣ୍ଣୟକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଅର୍ଥ ନାହିଁ । ସେପଟେ ସରକାରଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ଲୋକେ କୋଭିଡ ପ୍ରୋଟୋକଲକୁ ସରକାର ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ କାଜୀ ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀ ୟଥେଶ୍ୱରାନନ୍ଦଙ୍କ ଗୋଡରେ ମାସ୍କ ଟାଙ୍ଗିଥିବା ଚିତ୍ର ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସରକାର କୋଭିଡ-୧୯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ରଖିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

thirteen − 1 =