୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ଅଲଗା ହେଲେ ଆମୀର-କିରଣ

0

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡରେ ଏବେ ବିଚ୍ଛେଦର ଚର୍ଚ୍ଚ । ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏବେ ଆମୀର-କିରଣ ନାଁ । ବିବାହର ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ଏକ ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ମତି ସହିତ, ସେମାନେ ଅଲାଗ ହାବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ନିଜର ବିବୃତ୍ତିରେ ଅମିର ଓ କିରଣ କହିଛନ୍ତି, ଆମର ୧୫ ବର୍ଷର ସୁନ୍ଦର ଯାତ୍ରାରେ ସାଥିହୋଇ ଜୀବନସାରା ଅନୁଭୂତି, ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିଛୁ । ଆମର ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ବିଶ୍ୱାସ, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସହିତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆମ ଜୀବନର ଏକ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ନୁହେଁ ବରଂ ପରସ୍ପରର କୋ-ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ସ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଫିଲ୍ମ, ପାନି ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଏକାଠି କାମ କରିବୁ । ଆମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ କରିବା ଏବଂ ବୁଝିବା ପାଇଁ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଧନ୍ୟବାଦ । ଯାହାଙ୍କ ବିନା ଆମେ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିନଥାନ୍ତୁ । ସେ କହିଛନ୍ତି, ଆମେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅଲଗା ହେବା ବିଷୟରେ ଯୋଜନା କରିଥିଲୁ । ଆମେ ଆମ ପୁଅ ପାଇଁ ବାପା-ମା, ଯାହାକୁ ଆମେ ଏକତ୍ର ପୋଷଣ କରିବୁ । ଫିଲ୍ମ ‘ଲଗନ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅମୀର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ ଏବଂ କିରଣ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ । ସେମାନେ ଡିସେମ୍ବର ୨୮, ୨୦୦୫ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

5 × three =